Paris Hilton. Foto: Shutterstock
Paris Hilton on tõeline kingitus. Tõsielutäht postitas oma YouTube'i kanalisse toiduvideo, mis on ühtaegu nii absurdne kui ka armsalt naljakas, kuid mis kõige olulisem, valminud söök nägi päris hea välja!

Paris Hilton andis 15-minutilises videos vaatajatele teada, et köögis toimetamine ei ole tema jaoks võõras. "Nagu paljud teavad ..., ma olen hämmastav kokk," sõnas naine.

Videos näeb Hiltonit köögis toitu valmistamas koos Chaneli põlle kandva chihuahuast lemmikuga. Ta alustas lasanje plaatide keetmisega, tuletades kõigile meelde: "Ärge tehke neid pooleks, sest see rikub lasanje olemuse ära!"

Naine märkis, et ta kokkab konkreetses köögis esimest korda ja seetõttu ei teadnud ta, kus vajalikud töövahendid asuvad. Ehk on see põhjuseks, miks tal pann sai hakkliha praadimiseks liiga väike võetud ja ricotta segamiseks hoopis koogi lõikamise nuga valitud. Aga köögis tulebki loominguline olla!

Hilton avaldas, et tegemist on ühe tema lemmikretseptiga ja vaadates valminud toitu võib öelda, et lasanje pealmine kiht näeb suurepärane välja!

Õhtusöögi soovitus on nüüd antud! Häid lasanje retsepte leiab Oma Maitsest mitmeid!

RETSEPTID | Viis isuäratavat lasanjet, millele on raske vastu panna

RETSEPT | Kas olete kunagi maitsnud lasanjesuppi?

RETSEPT | Ühepanni lasanje