Foto: tastekuldiga.lv
25. kuni 28. oktoobrini toimub Kuldigas Restoraninädala sügissessioon, kus saad avastada Lääne-Läti söökide unikaalset maitset.

Profid kustuvad Kuldigat restoranide pealinnaks, kus saab nautida suurepäraseid sööke, mis on valmistatud hooajalistest saadustest. Käesoleval sügisel üllatavad gurmaane lähemalt ja kaugemalt maagilistes violetsetes toonides söögid, mille kaudu peakokad tõestavad oma loovust ja meisterlikkust.

Neljaks päevaks loovad Kuldiga ja Kuldiga piirkonna restoranide, kohvikute ja pubide peakokad erimenüü vastavalt teemale „Maagiline violetne“, mida saab nautida ainult Restoraninädala sügissessiooni raames. Eriliselt valitud ja maitsvalt valmistatud söögid rõõmustavad külastajaid rikkalike maitsenüanssidega, pakkudes nii gastronoomilist kui ka visuaalset naudingut.

Restoraninädala sügissessioonist võtavad osa üheksa restorani ja kohvikut Kuldiga linnast ning kaks kohvikut ja kaks pop-up restorani Kuldiga piirkonnast. Eripakkumised koosnevad kolmest käigust — suupiste, põhiroog ja magustoit. Valikust leiab nii soolaseid eineid kohalikest järvedest püütud kalaga kui ka hirve- ja jaanilinnulihaga, samuti värskeid juurvilju ning peeneid delikatesse ja desserte. Eineid saab igaüks nautida kahes hinnas — 10 või 12 euro eest. Pakkumistega saab täpsemalt tutvuda veebilehel www.tastekuldiga.lv.