Will Guidara ja Daniel Hummi partnerluse, sõpruse ja koostöö muutis eriliseks see, et kui tavaliselt saab palju tuntust ja ajakirjanduse kõlapinda restorani kokk, siis Eleven Madison Parki puhul olid pildis nii teenindus kui köök. youtube.com
Pikalt hoitud saladus on lõpuks toodud avalikkuse ette: maailma üks kuulsaim ja edukaim restoranipartnerlus on saanud oma lõpu. Nimelt on otsustanud eraldi teid minna teenindusgeenius Will Guidara ja peakokk Daniel Humm.

Neile kahele mehele kuulub restoraniimpeerium, mis asub mitmel kontinendil ja mitmetes riikides, linnades. Lisaks muudele imetabastele söögikohtadele (näiteks restoranid NoMad) kuulub kroonjuveelina nendele meestele ka maailma parimaks restoraniks nimetatud, Michlini-tärnidega autasustatud Eleven Madison Park. Tegemist on restoraniga, mis kuulub iga endast lugupidava gurmaani nii öelda "to-do" nimekirja, vahendab Eater.com.

Viimased aastad juhtis Eleven Madison Parki kööki Eesti juurtega kokku Dmitri Mägi, kes suve lõpust aga läheb peakokaks Londonisse samade meeste poolt loodud uude restorani kuulsas Claridge hotellis. Väikese vahemärkusena: sama hotelli restorani juhtis kunagi ka maailmakuulus Gordon Ramsey.

Will Guidara ja Daniel Hummi partnerluse, sõpruse ja koostöö muutis eriliseks see, et kui tavaliselt saab palju tuntust ja ajakirjanduse kõlapinda restorani kokk, siis Eleven Madison Parki puhul olid pildis nii teenindus kui köök. Mehed lõid maailma mõistes unikaalse koosluse, kus toit ilma imelise teenindusete pole midagi ja teenindus ilma peakoka grandiossete toidukunstidega samuti.

Väidetavalt on kahe mehe lahkuminek sõbralik ning peakokana restoimpeeriumi juhtinud Humm ostab oma pikaaegse partneri ettevõttest välja. Teada on, et mõlema poole juristid on tegemas tööd, kuidas tehing lõpuni viia.