Odeon pop-up
Odeoni põnevaid maitseid Põhjala tehase alal saab mekkida sellel laupäeval, 13. juuni kell 11-15.00. Kindlasti tasub oma puhkepäevi maitseelamustega vürtsitada!

Odeon on 2019 aasta maikuus avatud loovatele kogukondadele pühendatud restoran - kokteilibaar kiirelt arenevas Kopli Karjamaa piirkonnas. Odeoni sisekujunduse on loonud Mary Jordan koostöös Portugali arhitekti Sergio Rebeloga ning 2019 on koht olnud nomineeritud ka Dezeen ajakirja poolt kui maailma üks ilusama sisekujundusega baare. Odeon on erakordselt uhked oma laialdase alkoholikaardi ja kokteilimenüü ning eklektilise, taimset toorainet austava köögi üle.

Sellised kihtvid ja omanäolised kohad sobituvad Black Food Festivali perre valatult. Miks oodata novembrini kui suud saab mustaks juba juunis.

Odeoni peakokk Viktor pakub sellel laupäeval:
mustad takod baklazaani ja marineeritud tomatiga,
must vegan seeneburger,
mustad shoti munad.

Ats Kaal tuleb ja segab kokteile. Valikus on:
must ürdine negroni,
espresso martini.

Kohtumiseni! ASUKOHT

Rohkem informatsiooni Facebookis.

MIS ON MUSTA MAITSE?
Black Food Festival pakub sellele küsimusele mitu vastust. Must ei ole tehis. Must on päris. Kohv, šokolaad, marjad, küüslauk, leib. Musta jagub veel muudesse ja üha haaravamatesse kooslustesse. Pasta, burger, juust, jäätis, palsamiäädikas. Tegelikult ei ole midagi, kuhu must ei passi. Must sobib ka muusikasse. Seda mitmekesist musta paletti Black Food Festival avastamiseks ja jagamiseks pakubki.

Black Food Festival jõuab sel aastal juba teist korda Eestisse! Olles külastanud viimase aasta jooksul nii Berliini, Londonit kui New Yorki, seab Black Food Festival end laupäeval, 21. novembril sisse Tallinnas Põhjala tehases.

Meie festivali eesmärgiks on avada uksed loovusele ja eksperimentaalsusele toiduvallas ja see kõik ühendada üheks meeldivaks linnafestivaliks mustade ööde keskel. Seega maitseid igale meelele saab ses päevas olema nii mis mustab!

Loe lisaks Black Food Festivali kohta SIIN