Meistrite Kvaliteedi kohvikus on Õllesummeri külastajatel võimalik tasuta maitsta viit erinevat salatit ja kooki. Foto: maxima
Õllesummeri külastajate kahe esimese päeva tagasiside näitab näiteks Maximale - ainsale jaeketile, kes lauluväljakul esindatud -, et inimestele meeldib vaheldus ja liha asemel vaida ampsuks ka salateid. Festivali eelistatuimad suupisted on Leedu keti telgis Caesari salat ja kohupiima-pähklikook.

“Suvised festivalid kostitavad külastajaid hea muusika kõrval traditsiooniliselt pigem erinevate grilltoodete ja rammusate suupistetega. Meie otsustasime täiendada valikut salatite ja koogiga, mis senise müügistatistika järgi on sel suvel Eesti inimeste lemmikuteks. Suupistete vastu on olnud huvi nii suur, et festivalipäeva lõpuks on kõik tooted ka otsa saanud. Seega lähenevatel päevadel oleme valmis veel suuremale hulgale külastajatele maitseelamusi pakkuma,“ rääkis Maxima Eesti operatsioonidirektor Marko Põder.

“Kahe esimese Õllesummeri päeva tulemused näitavad, et eelistatuimaks suupisteks meie kohvikus on Caesari salat ning seejärel lihasalat, väga populaarne on ka hõrk kohupiima-pähklikook,” lausus Marko Põder.

Meistrite Kvaliteedi kohvikus on Õllesummeri külastajatel võimalik tasuta maitsta viit erinevat salatit ja kooki.

Maxima
Foto: maxima