Hotell Euroopa Maitsed.ee
Aasta lõpp läheneb hirmsa kiirusega ning väikene hommikusöök hotellilauas tundus vajaliku kosutusena, et tänane päev rahus ning ülima tulemuslikkusega mööda saata. Maitsed.ee portaal võttis oma päkapikkudega täna ette sadamas paikneva Euroopa hotelli ja nende hommikused kosutused. Loe, mida me avastasime ja sellest arvasime!

Tänase hommikusöögi serveerisime iseendale hotell Euroopa restoranis Olive, mis asub hotelli esimesel korrusel, kust avaneb imeilus vaade merele ja jahisadamale, mis paneb hoopis uue kerguse hommikusele kõnnakule. Söögisaal oli mie saabudes täis, mis annab selgelt mõista, et toidust on oodata head ning seltskonna pärast ei tule ka muretseda.

Toiduvalik on selgelt klassikaline ning taldrikule saab tõsta hommikuseks söögiks vorsti- ja juustulõike, munaputru, puu- ja juurvilju, peekonit, erinevaid värskeid salatid, jogurteid ja müslisid. Head meelt tegi fakt, et saiakeste valik oli suur.

Kohvi serveeriti mustana ning selle nautimisel ilmnes ka kogu hommikusöögi suurim miinus: otsa oli saanud piim ja kohvikoor.

Tuleb tunnistada, et lisaks kaunile vaatele, hubasele saalile saab ka kõht väga kenasti hotell Euroopa hommikusöögil täis.

* * *

Hommikusöögi hind 12 eurot
Atmosfäär: 8/10
Teenindus: 8/10
Toidu väljapanek: 8/10
Maitseelamus: 8/10
Kohv: 5/10
Kokku punkte 37 (võimalikust 50)

Varasemad hindamised:

  1. Palace 39 punkti. Loe lähemalt SIIT
  2. L' Ermitage 38 punkti. Loe lähemalt SIIT
  3. Swissotel 40 punkti. Loe lähemalt SIIT
  4. Viru hotell 21 punkti. Loe lähemal SIIT
  5. Schnelli hotell 33 punkti. Loe lähemal SIIT
  6. Radisson Blu Sky Hotel 42 punkti. Loe lähemalt SIIT
  7. Estoria 44 punkti. Loe lähemalt SIIT
  8. Nordic Hotel Forum 38 punkti. Loe lähemalt SIIT
  9. Ülemiste hotell 29 punkti. Loe lähemalt SIIT
  10. Oru hotell 31 punkti. Loe lähemalt SIIT