Foto: Shutterstock
Värskendavad, jahedad joogid kuuluvad suve juurde ja neid on lihtne teha – JÄÄKUUBIKUTEGA! Valmistage neid suvejookide juurde, näiteks marjade või söödavate taimedega. Need 5 ideed teevad igast jääkuubikust tõelise pilgupüüdja ja meeldiva maitseandja, vahendab Lecker.de.

1. Jääkuubikud marjade või ürtidega

Foto: Shutterstock
Külmutage jääkuubikud värskete marjade või ürtidega. Eriti kaunid näevad välja jääkuubikud kirsside, vaarikate või mustikatega. Lisage veel värske piparmündileht ja saate joogile jahutava nüansi. Asetage marjad ja piparmündilehed jääkuubikuresti, valage peale vesi ja laske külmuda.

2. Jääkuubikud kohviga

Foto: Shutterstock
Suve parim idee: külmutage hommikused kohvijäägid. Pärast jahutamist valage kohv jääkubikuresti. Jääkohvi valmistamiseks pange mõned jääkuubikud klaasi ja lisage meelepärane piim! Segage ja ongi valmis!

3. Jääkuubikud puuviljapüreedest

Püreestage oma lemmikpuuviljad ja lisage püreele veidi vett. Seejärel valage püree jääkuubikuresti. Külmutatud puuviljapüreega jääkuubikut saab kasutada maitsvate kokteilide tegemiseks, nii saate anda joogile puuviljase noodi!

4. Jääkuubikud lilledega

Foto: Shutterstock
Kaunid lilled püüavad alati pilku! Kasutage söödavaid lilli (leiate hästivarustatud supermarketitest) jääkuubikute kujul. Asetage lilled jääkuubikuresti, valage peale vesi ja sügavkülmutage. Üllatage külalisi suvejoogiga, milles on lilleiluga jääkuubikud!

5. Puuviljamahlast tehtud jääkuubikud

Valmistage on lemmikmahlast jääkuubikuid. Saate neid kasutada mineraalvee jahutamiseks. Lisage mineraalveele, näiteks kirsi- või sõstramahlast tehtud jääkuubikuid.