Foto: TCW
15.-20. maini toimub Tallinn Cocktail Week, mille eesmärgiks on tutvustada ja tähistada erakordseid maitseid, maailmatasemel baarmene ning Eesti tärkavat kokteilibaaride kultuuri.

Juba teist korda toimuv kokteilinädal pakub head võimalust tutvuda pealinna melu ja stiilsete lokaalidega, mis oskavad hinnata peent kokteilikunsti ning osavalt valmistatud jookide saladusi.

Tallinn Cocktail Week’il osalevates baarides ja restodes valmivad erilised joogimenüüd, kus oma koht on nii legendaarsetel maitsetel kui ka trendikatel kooslustel — magusatel õrritajatel ja hapudel üllatajatel, teravatel elamustel ning kihisevatel klassikutel.

Teiste seas ootavad külla sellised pealinna popid baarid ja restod nagu Amarillo, Butterfly Lounge, Clayhills Gastropub, Club Studio, Deja VU, Frank, Horisont, Junimperium, Kalevi Jahtklubi, Kärbes, Kivi Paber Käärid, Manna La Roosa, Mon Repos, NOA, Odeon, Pegasus, Sessel, Shvips, Suveterrass, Tabac, The Able Butcher, Tuljak, Urban, Whisper Sister. Kibe, mõru, magus või terav — valik on Sinu!

Kõigil kokteilinädala külastajail on võimalik valida ka oma lemmikjook ning mõnusaima miljööga lokaal, mille poolt saab hääletada TCW koduleheküljel: www.cocktailweek.ee. Kõigi hääletanute vahel läheb loosi kokteilikoolitus Eesti Baarmenite Assotsiatsiooni poolt.