Joel Ostrat. Foto: Argo Ingver
Sõbrapäeva eel, 9. veebruaril toimub Tallinnas taas Magusafestival. Teist korda Kultuurikatlas toimuv koguperefestival täidab maja suurte ja väikeste magusasõpradega, kes saavad päeva jooksul tutvuda peamiselt eestimaiste magusate toodetega, nautida mitmekülgset meelelahutusprogrammi ja võtta osa töötubadest.

Magusafestival rõõmustab külalisi magusa pühapäevaga, kus lisaks maiustamisele saab osa võtta ka meelelahutuslikust programmist kogu perele. Pea 60 osalejaga sündmusel, mille üks korraldajatest on tippkokk Joel Ostrat, on esindatud peamiselt kodumaised suur- ja väikeettevõtted, kelle sortimendis on olulisel kohal magusad tooted. Kohal on ka vegan- ja toormaiusi pakkuvad ettevõtted.

Magusafestivalil on kohal ka laste lemmik Mesikäpp, kes viib läbi mänge, sportlikke tegevusi ning jagab auhindu. Festivali väikestele külalistele toimuvad õpetlikud Lotte etendused, võimalik on külastada batuudituba ning päeva jooksul toimuvad erinevad töötoad kogu perele. Muusikaliste etteastetega astuvad lavale Liis Lemsalu ja Ariadne ning päeva juhib Ženja Fokin. Esimeste saabujate suud teeb magusaks Tartu Mill, kes pakub maitsvaid pühapäeva pannkooke. Magusafestivali esitlevad Kalev ja Gustav.

Magusafestival toimub pühapäeval, 9. veebruaril kell 10-18 Tallinnas, Kultuurikatlas (Põhja pst 27A). Lisainfo leiab Magusafestivali kodulehelt www.magusafestival.ee ja Facebookist.

Vaata meenutust möödunud aastal toimunud festivalist!