La Vita Bella
Viru väravate juures asuv La Vita Bella on toiduelamus ka kogenud gurmaanile. Road on eranditult värskest ja kvaliteetsest toorainest, mis on pärit nii Eestist kui ka mujalt maailmast. Külastajal tasub ainult valida, kas istuda kohvikus, teise korruse restoranis või hoopis hubases talveaias.
La Vita Bella ootab nii pühendunud Itaalia köögi nautijaid kui ka külastajaid, kellel soov teha kiire naps või väike kohv. Itaaliapäraselt puhaste ja lihtsate maitsetega menüü on rikkalik ning üllatusrohke, loomulikult ei puudu ka pitsad, pastad, risotod ja Vahemerele omased mereannid.
Maitseelamuste eest vastutab professionaalne Itaalia peakokk, kes on Eestisse toonud tõelise Itaalia köögikogemuse ning koolitanud sealsete kaanonite järgi kogu meeskonna. Lisaks toimetavad restorani köögis grillimeister, pitsameister ja gurmeekokk, kelle oskused on avatud köögis kõigile nähtavad. Iga päev poetab köögimeeskond menüüsse midagi, mis teeb eriliseks just selle päeva. Üks reegel on La Vita Bellas aga küll – mitte kunagi ei saada peakokk köögist välja toitu, mida ta pole valmis ise nautima.

Vilunud köögitiimiga käsikäes tegutsevad restoranis suurepärane sommeljee, kes soovitab menüü juurde parimaid veine, ja osavad kokteilimeistrid. Viimased segavad kokku nii klassikalisi kui ka moodsaid ja mõnusalt värskendavaid kokteile.

La Vita Bella restorani saab rentida sünnipäevadeks, pulmadeks, konverentsideks ja teisteks tähtsündmusteks. Hubane restoran mahutab 80 külastajat.

Argipäeviti pakutakse kella 12–16 lõuna-buffet'd, mis maksab alates 5,90, ja pühapäeviti samadel kellaaegadel brunch'i.

Tutvu romantilise valentinipäeva menüüga ja naudi sõbraga päikeselist Itaaliat!