Foto: Shutterstock
Möödunud pühapäeval korvpallitäht Kobe Bryant´iga juhtunud traagilise õnnetuse järel on leinas nii mehe lähedased, sõbrad, kuulsused kui ka korvpallifännid. Bryant´i hukkumise järel täitus veebimaailm järelhüüetega ja austusavaldustega. Viimased on jõudnud visuaalsel kujul ühe Californias asuva kohviku latte kunsti, sest fännid paluvad enda kohvijookidele lahkunud Bryant´i kujutisi.

Californias asuv kohvik "Immigrant Son Caffé" on tuntud kohvijookide vahusele pealispinnale kujutiste printimisega, nad kasutavad selleks spetsiaalset printerit, mis põletab soovitud pildi vahuks, saates selle rakenduse kaudu masinasse. Pärast traagilist õnnetust hakkasid inimesed kohvikusse korvpallilegendi pilte saatma, ütles kohviku omanik Alessandro Tromba telekanalile Fox11.

View this post on Instagram

💜💛 #mambamentality 🐍

A post shared by Immigrant Son Caffé (@immigrantsoncaffe) on

"Kiidame oma kliente selle mõtte eest, sest nad hakkasid meie printerisse saatma Kobe Bryant´i mälestamiseks pilte. Ja ma ei räägi mõnest üksikust, vaid ligemale sajast fotost", ütles ta.

"Inimesed on saatnud fotosid nii Bryant´ist kui ka tema tütrest, kes samuti hukkus lennuõnnetuses, ning musta mamba kujutisi. Viimane oli Bryant´i hüüdnimi, mille mees teenis vastaste korvi lugematute pallide saatmise eest, millest paljud otsustasid ka mängude saatuse.

"Paar päeva tagasi olid siin kaks tüdrukut ja nad ei võtnud ühtegi lonksu kohvi. Kui nad lahkusid, oli kohvitass ikka täis ja neil olid silmis pisarad. See oli ilus," ütles Tromba.