Kate Middleton. Foto: Shutterstcok
Cambridge'i hertsoginna üllatas rühma vanemaid ja nende väikelapsi, kui ta külastas möödunud kolmapäeval Londonis asuvat Stockwelli lasteaed-eelkooli. Nimelt lööb Middleton kaasa uurimisprojektis, mille eesmärgiks on toetada väikelaste arengut. Sel eesmärgil külastab ta ringreisi raames Kesk-Inglismaal, Walesis ja Londonis asuvaid lasteasutusi.

"Tahtsin põhjalikumalt süüvida, et mõista probleeme, millega silmitsi seisame ja kuidas kõige paremini neid üheksoos lahendada," ütles Middleton. Ringreisil suhtleb ta ekspertide, õppejõudude, praktikute ja teenusepakkujatega, kes töötavad iga päev perede ja kogukondade tugevdamise nimel.

Kate Middleton külastamas Londonis asuvat Stockwelli lasteaed-eelkooli, 26. jaanuar 2020.
Foto: Shutterstock

Kate, kes on 6-aastase prints George'i, 4-aastase printsess Charlotte'i ja 1-aastase prints Louis´i ema, aitas lasteaiaõpetajatel nende väikestele kasvandikele hommikusööki pakkuda, jagas köögivilja ja vestles laste toitumisharjumuste teemal õppeasutuses praktikal olevate kokkadega. Viimased mainisid, et neil ei õnnestu lapsi köögivilju sööma saada.

Kate, kes on varem öelnud, et tema lastel on köögiviljade suhtes avatud meel, vastas seepeale: "Meie pere lastele meeldivad need väga. See on üks neist asjadest, mille meeldimist ei tea enne, kuni järele proovid"

Jõulude eel osalesid Cambridge'i hertsog ja hertsoginnaga koos küpsetusmeister Mary Berryga teleprojektis "A Berry Royal Christmas", mille raames tuli jutuks, et nende lapsed ei söö mitte meelsasti köögivilju, vaid nad lausa armastavad neid.

"Me kasvatame oma köögiviljad ise," rääkis Middleton Berryle. "Meil on porgandid, oad, peet, mis on Louis´i absoluutne lemmik."

Loe lisaks: Mina seda sibulat ja kapsast ei söö ja kõik! KAVALAD NIPID, kuidas saada lapsed sööma köögivilju