Prints William ja Kate Middleton. Foto: Shutterstock
Camebridge´i hertsog ja hertsoginna andsid hiljuti teada, et löövad kaasa uurimisprojektis pealkirjaga "Viis olulist küsimust, mis puudutavad alla 5-aastaseid", mille eesmärgiks on toetada väikelaste arengut. Sel eesmärgil külastas Kate Middleton ringreisi raames Kesk-Inglismaal, Walesis ja Londonis asuvaid lasteasutusi. Kiirete toimetuste vahel võtsid prints William ja Kate korraks aja maha ja läksid minikohtingule, vahendab Delish.

Abielupaar kohtus Lõuna-Walesi´s olles päeva jooksul erinevate inimestega, kuid tegid ajakirja People teatel väikese vahepeatuse "Joe jäätisekohvikus." Lisaks jäätisega maiustamisele suhtlesid nad kohvikusse kogunenud kohalike inimestega ja lasteasutuste töötajatega uurimisprojekti puudutavatel teemadel.

Prints William ütles endale jäätist valides, et ta eelistab šokolaadijäätist, kuid valis vaniljejäätise, mis kaetud šokolaadipuruga.

Kohvikus olnud inimesed küsisid abielupaarilt, kas jäätis on meeltmööda ka nende kolmele lapsele, saades vastuseks - "Jah, mõnele rohkem kui teisele." Mis kõlas üsna ebamääraselt. Huvitav, milline väike kuningapere liige on kõige suurem jäätisefänn?

Koduse jäätise tegemine on imelihtne. Vaata retsepte ja proovi järele!

Kuidas valmistada viie sammuga kodust jäätist ilma jäätisemasinata?

KODUNE JÄÄTISETEGU: Vaniljejäätis ehk kõikide jäätiste ema