Gordon Ramsay. Foto: Shutterrstock
Võib-olla olete näinud kuulsusi meemile ritta sättimas, kuidas nad erinevatel platvormidel (LinkedIn, Facebook, Instagram, Tinder) ennast kujutavad. Kui hiljuti lustis sel teemal lauljanna Dolly Parton, siis nüüd näitas tippkokk Gordon Ramsay, et ka tema kuulub "sotsiaalmeedia kameeleonide" ridadesse.

Teadupärast levib Internetis iga nädal midagi uut ja arvukaid reaktsioone tekitavat! "Kameeleonid" on nüüd meemile endast reastanud neli fotot - LinkedIni (professionaalne), Facebook (peresõbralik), Instagram (pürgiv) ja Tinder (... kuum).

View this post on Instagram

Chefs can get out of the kitchen some times....

A post shared by Gordon Ramsay (@gordongram) on

Gordon Ramsay´t võib LinkedIni fotol loomulikult kokajakis näha. Facebookile ja peresõbralikkusele viitas aga foto, kus tippkokk on koos armsa pispoja Oscariga. Instagrami "rubriigis" näeb teda köögivilju hakkimas ja Tinderi puhul on heas füüsilises vormis Ramsay surfiülikonnas.

Ramsay postitusele järgnes elav reaktsioon. Näiteks tema tütar Holly kirjutas, et "räägib emale ära."

Üks kommenteerija lisas: "Tinderi profiil on hästi küpsetatud, mitte pooltoores".

Ramsay ise võttis teema kokku kirjutades: "Kokad võivad mõnikord köögist välja tulla ..." Hästi öeldud!

Siinkohal teeme Eesti tippkokkadele üleskutse! Tõnis Siigur, Dimitri Demjanov, Angelica Udeküll, Orm Oja, Joel Ostrat, Inga Paenurm, Peeter Pihel, Herkki Ruubel jt, kes on esimene?!