.
Kas teile meeldivad kiirelt valmivad pastaroad? Potti tuleb vaid libistada spagetid või makaronid, mis keevad nobedalt pehmeks ning koos värske karulaugu, riivitud küüslaugu ja oliiviõliga neid läbi segades saad veerand tunniga valmis gurmee mõõtu roa.

Nüüd, kus aega koduseks toiduvalmistamiseks on rohkem, võta ette pastategu!  Kogu valmistamisprotsess on põnev ja on üsna kindel, et pere noorimad soovivad käised üles käärida ning pastataina rullimise juures abistada. 

Esimest korda ise pastatainast teha võib olla elumuutev kogemus, sest värske pasta maitse ja tekstuur on lihtsalt nii võrratud ja erinevad kuivatatud pastast. Väärt maitsekogemus sunnib seda väikest mässamist muna ja jahuga ikka ja jälle ette võtma.

Alljärgnevast loost leiad retsepti värske munapasta valmistamiseks, proovi ka lahtist lasanjet salveivõi ja parmesaniga. Kelle ei maisteks ravioolid spinati ja ricotta täidisega ning pistaatsiapuruga ja kevadine pastaroog suitsukanaga. Spagetid noore suvikõrvitsa ribade ja kirsstomatitega on samuti üks ütlemata hea roog, millele eriti mõnusa nüansi annab korra ahjus käinud kirsstomat. Pakume lisaks 6 kevadist pastakastet ja vaata ka soovitusi, milliste juustudega pastat kokku sobitada!