Michael Madsen www.michaelmadsen.com
Hollywoodi filminäitleja, üks Quentin Tarantino ihunäitlejaid, Michael Madsen lasi oma kokkadel valmistada Tallinnas Arsenali keskuses asuva restorani Lantsh retsepte ja soovitab seda kohta kõikidele.

“Ma pole taimetoitlane, aga olen väga uudishimulik ja tahtsin taimetoitu proovida. Eestis on üks restoran nimega Lantsh. Ma sain nende käest mõned retseptid ja proovisin nende vegan falafelit. See oli tegelikult päris maitsev. Aga ma hakkasin kurtma, sest olen lihasööja. Ja nad saatsid mulle burgeriretsepti, mille kõrval oli punane riis. Ja see oli väga hea, see oli väga hea!” kinnitas 25 aasta jooksul kinolinal palju meeldejäävaid karaktereid kehastanud Madsen.

Küsimusele, mida teab näitleja eestlastest ja selle kohta, mida eestlased toidust teavad, vastas Madsen, et “ma ei tea, mida eestlased toidust teavad, aga see restoran Lantsh on küll väga hea. Mina igatahes soovitan".

Ennast peamiselt Tarantino filmidega ja eriti filmiga "Reservoir Dogs" maailma kinoklassikasse mänginud Madsen tunneb uue taimetoidurestorani Lantsh omanikku, kes soovitaski näitlejale taimetoidunälja kustutamiseks just oma restorani roogasid proovida. Allpool avanev video sai filmitud restorani omaniku sõnul spontaanselt ühe toiduvestluse käigus.