Restoran farm Foto: Denis Georgijevski
26.-28. novembril toimub Tallinna restoranis Farm gurmeefestival „Riga. Your flavourite city”, mis on pühendatud Riia kaasaegse köögi, restoranide kultuuri ja Läti traditsiooniliste toiduainete tutvustamisele. Vasta allpool küsimusele "Kas tunned meie Läti, meie lõunanaabri, söömiskultuuri ja toidulauda?" ning võida õhtusöök kahele.

Ootame vastuseid ja Teie kirjutisi homme kella 15.00ni! Pärast seda hakkab ringlema loosiratas, mis näitab, kes on võitnud eksklusiivse õhtusöögi kahele!

Auhinnaks anname võitjale eksklusiivse Riia tippkokk Martins Sirmaisi poolt valmistatud ja serveeritud viiekäigulise õhtusöök kahele restoranis Farm, väärtusega 140 eurot. Õhtusööki saab minna nautima sellel neljapäeval, reedel või laupäeval!

* * *

Neljapäevast laupäevani alates kell 17.00 on restorani Farm külastajatel võimalus festivali raames nautida eksklusiivset Riia viiekäigulist õhtusööki, mida valmistab ja esitleb üks Läti parimaid ja tuntumaid kokkasid − Mārtiņš Sirmais. Sirmais on Riia restoranide tippkolmikusse kuuluva restorani „3 pavāru restorāns” ning ka uue, kuid juba väga populaarse restorani „Restaurant 3” omanik ning mitme populaarse Läti kokasaate juht.

Sirmais kasutab oma kokakunstis maitseid kogu maailmast, kohandades need Läti toodetele ning luues ebatavalisi ja kaasaegseid maitsete ühendusi.

„Tallinna gurmaanidele pakume hooajatooteid, mis iseloomustavad Läti kööki kõige paremini. Püüame kasutada järjest enam looduslikke tooteid ning esitleda neid tänapäevasel ja ebatavalisel moel. Tallinna gurmeefestivali menüüst leiate nii kohakala kui ka kopraliha, samuti eriliselt valmistatud kõrvitsa ja ebaküdoonia.”