Selleks et organism rasedusega kohaneks ning sünnituseks ja rinnaga toitmiseks valmistuks, muutub naise keha lapseootuse ajal väga palju. Neil naistel, kes on olnud hädas aknega, võib lapseootus probleemi süvendada, seda eriti esimesel ja viimasel trimestril. 
Raseda organism toodab rohkem melaniini, mis soodustab naha tumenemist. Tumenevad ka rinnanibud, samuti sünnimärgid, mida võib isegi juurde tekkida. Niisamuti tõstab melaniin esile pigmendilaigud ning tekkida võib nn rasedusmask: näole ja kaelale ilmuvad pruunikad laigud.
Venitusarmidega peavad kokku puutuma pea 90% rasedaid. Paraku on nii, et need ilmuvad üleöö ning teha polegi midagi – tuleb vaid harjuda, et nüüd need on osake sinust. Kõige tavalisemad piirkonnad, kuhu armid tekivad, on kõht, rinnad ja reied.
Kui miski rasedusega paremaks muutub, siis need on su juuksed. Kiharad tunduvad paksemad ja kasvavad kiiremini kui tavaliselt, kuid ka siin on alati erandeid. 

Meil on sulle nii akne, striiade, pigmendilaikude kui juusteprobleemide puhul palju asjalikke soovitusi, mille abil tunned end ka raseduse ajal kauni ja värskena!