Hele-Mai Alamaa
Mänguasjapoodide letid on lookas. Krabisevad, värvilised, kõrisevad, laulvad ja piiksuvad lelud. Arendavad, ilusad, moodsad ja vajalikud tunduvad need kõik. Aga millega lapsed päriselt mängivad?

Küsisime seda oma lugejatelt Pere ja Kodu facebooki lehel. Vastuseid tuli seinast seina, ent enamik neid asju ei olegi laste mänguasjad, vaid juba ammu kodus olemasolevad esemed. Rahul on nii lapsed kui ka vanemad.

Noel, 5-kuune, Tallinn Noeli lemmikmänguasi on küpsetuspaber, mida on mõnus krabistada ja lätsutada. Õnneks polegi palju vaja.

Hele-Mai Alamaa



Lauren Lill, 4-kuune, Elva Laureni lemmikud on kõik asjad, millel on kõrvad. Praegused lemmikud on jänkud – loomulikult sellepärast, et nende kõrvu saab hästi suhu panna.

Hele-Mai Alamaa



Roberta, 8-kuune, Viimsi Lemmikud on kõik toimivad puldid, telefonid ja võtmed. Kui neid silmapiiril pole, sobib ka pall või mõni laulev mänguasi.

Hele-Mai Alamaa



Ramon, 6-kuune, Rakvere Armastab kõike, mis teeb häält. Üle kõige ajab teda naerma 9-aastane mops Rocco, keda on mõnus taga ajada ja püüda. Tänu sellele on roomamine, ja peatselt ka kõndimine, selge.

Hele-Mai Alamaa


Evert, 1-aastane, Tallinn Lemmikmänguasjad on taignarull ja piparkoogivormid. Nii kui emme süüa teeb, on Evert kohe jaol.

Hele-Mai Alamaa



Hans Otto, 7-kuune, Tallinn Üle kõige meeldivad sellele põnnile puidust asjad. Eriti armastab ta puidust autosid ampsata, need on praegu lemmikud.

Hele-Mai Alamaa



Raimond, 10-kuune, Tallinn Raimondile meeldib tema õele kingitud kollane kõrisev mesimumm ning muidugi ka emme juuksed ja nina. Ka televiisori puldist ei saa mööda vaadata!

Hele-Mai Alamaa

Kõik, mida pead teadma vastsündinu eest hoolitsemisest, on SIIN!

Kogu vajalik info neile, kes on väga kurnatud, sest beebi ei maga, on SIIN!

Millest ajakirjas Beebi veel juttu, vaata SIIT!