Kuu aega pärast lahkuminekut tegi Raul Ilonale ettepaneku korraldada mälestuseks fotosessioon Ilona stuudios. See oli Rauli jaoks hea võimalus naisega kohtuda. Sven Tupits
Ilona (41) kohtas ligitõmbavat meest, kes pani ta armastusest võõrdunud südame uuesti lööma. “Läksime üritusele koos, kuid Ilona jäi sinna kauemaks. Kell kümme ta helistas ja küsis, kas tuleksin talle järele. Ütlesin, et ole natuke veel – nii harva, kui sa õhtul kodust välja saad!” meenutab Raul (46), kuidas ta naise ise uue armastuse käte vahele tõukas.

Kui Raul püüdis mõni tund hiljem naist kätte saada, telefon ei vastanud. Pärast südaööd koju jõudnud Ilona peas olid hoopis uued tuuled. “Tundsin üle pika aja, et suhtlen mehega, kes on huvitatud minust rohkem kui pelgalt vestluskaaslasest. Ju olin jõudnud töö- ja eraelu­koormate ning meievaheliste konfliktide käes unustada, mida tähendab olla imetletud,” tunnistab Ilona.

Raul ja Ilona olid koos olnud 12 aastat. Ühises kärgperes olid nad kasvatanud suureks kolm poega mõlema varasemast suhtest, nende kaks tütart õppisid põhikoolis. Eelmisel sügisel otsustas aga Ilona, et kooselu on läbi!