Malaisias on lastel hea elu. “Ilm on Kuala Lumpuris ilus, pidevalt saab ujuda, päike paistab. Kõik suhtuvad väikestesse inimestesse sõbralikult,” naerab Maret. 

Leon käib Kuala Lumpuri rahvusvahelises prantsuse koolis. “Juba kolmeselt pannakse lapsed tegutsema ja nende päev on sisustatud pigem õppetunni moodi." Aasia kultuurides on maja- ja lapsehoidjate palkamine paljudele tasku­kohane ja kättesaadav. “Mõnel juhul isegi sedavõrd, et hoidjad on lastega koos rohkem ning seetõttu mudilastega lähedasemad kui vanemad,” lausub Maret.

Maret ise asus õppima kranio-sakraalteraapiat. Tegu on ravimeetodiga, mis aitab kehal end ise ravida, valu ja pingeid vähendada ning ravivõimeid läbi kergete puudutuste aktiveerida.

“Pealtnäha ei tee me muud, kui asetame käed inimese kuklas väikeaju kohale, õlgadele, alaseljale või põlvedele,” seletab Maret meetodit lähemalt ning lisab: “Olen psühholoogiharidusega ja alati arvanud, et keha on võimeline end ise ravima. Inimesed sõltuvad tänapäeval liiga palju ravimitest, tuleb leida kesktee.”