Mirami ja Lulu on mõlemad väga energilised — telefone ega iPade neil pole, seega ei saa Kait, Triin ega Triinu tütar Lisete kodus kuigi palju võimalust maha istuda. Hele-Mai Alamaa
Kui Kait Kallil on kodus lollitamise tuju, kaovad tal piirid täiesti. “Sa võid talle öelda, et lõpeta! Aga ta ei lõpeta. Sellest tuleb ka üsna palju tülisid. Vahel võib see mind väga närvi ajada, sest mingid asjad, kas või näiteks koristamine, pole eriti naljakad. Esimesed kaks­kümmend korda ütlen rahulikult ja lõpuks käratan. Alles siis saab nali läbi,” tunnistab Kaidu naine Triin.

Millest Pere ja Kodu värskes numbris veel juttu, vaata SIIT!

Triinu arvates on neil kodus neli last, mitte kolm. Mispeale sõnab Kait: “Siiski kolm: mina, Lulu ja Mirami. Vanem tütar Lisete enam nii väga laps ei ole.” Olgu see lohutuseks kõigile emadele, kelle arvates issid vahel lollitamisega vindi üle keeravad.

Kait, oled ainus mees nelja naise kohta majas. Kuidas sa end nende hulgas tunned?

Ütleme nii, et ma olen ise ka vist veidi naiselikum kui üks keskmine Eesti mees. Elu beetaisasena on ka üks mu stand-up’i teemasid. Meil ongi emme majas autoriteetsem. Kui lastel on vaja näiteks tähti õppida, ütlen, et emme käskis. Nii-öelda kasutan naist ära, et lapsi midagi tegema panna.

Kaidu igapäevahuumor on nii mõnus, et võtsime paar seika Pere ja Kodu lugeja jaoks ka videosse ja...