Marie, Hugo ja Eliise lepivad ujumisisu leevenduseks meelsasti suure basseiniga aias. Hele-Mai Alamaa
“Emme-issi, palun-palun-palun lähme täna ujuma. Paluuuun!” Kui soovid sellest igasuvisest lunimisest pääseda, siis abistavaks päästerõngaks võib osutuda bassein tagaaias või terrassil. Aga kuidas basseini valides mitte mööda panna? Missugune bassein sobib just sinu perele ja missuguse lisavarustuse ostmatajätmine saatuslikuks saab, selgitab ekspert.

Kui kuller neljameetrise diameetriga basseini koju tõi, tundus hetkeks, et suurim katsumus on selle teise aianurka vedamine. Kuna tüdrukute entusiasm oli kõva ja abikäed olemas, lahenes probleem ruttu. Ka maapinna saime mõne mullakoormaga üsna hõlpsalt tasaseks – teadupärast voolab vesi viltusest anumast välja. Lisaks peab veenduma, et maas ei ole kiviklibu, oksi või muud, mis võiks basseini augu torgata. Hea on panna basseini alla alusmatt või tugev present, ka siis, kui paigaldada hooajaline bassein puidust terrassile.

Millest värskes Peres ja Kodus veel juttu, loe SIIT

Tõeline ehmatus tabas meid aga siis, kui saime aru, et soetatud tehisveekogu mahutab üle nelja tonni vett.  Sellega üllatused ei lõppenud...