"Kui oled õnnelikus suhtes ja sünnib laps, on see nii-nii palju kergem!" ütleb Kristiina. Hele-Mai Alamaa
Kristiina (42) on rääkinud teismelisele pojalegi avameelselt lugusid oma kunagistest peikadest. “Olen jaganud oma armastuse teed ja jõudmist selle pereni, kes me praegu oleme. Ka Silveri tütrega oleme ausalt asjadest rääkinud, kui ta meile külla sõidab, on meil alati oodatud pidupäevad,” räägib ta kärgpereks kasvamisest.

Millest värskest Pere ja Kodu ajakirjast veel lugeda saad, vaata SIIT!

Kristiina koos ansambliga Naised Köögis vajutas looga “Aasta ema” Eesti ühiskonnas paistetavale üksik­emasid alavääristavale valupunktile juba mõnda aega tagasi. Nagu paljusid teisi, puudutab teema Kristiinat isiklikult, sest pärast esimese lapse saamist oli temagi kolm aastat üksikvanem.

Kui soovid lisaks Pere ja Kodu toetavatele lugudele saada Breden Kidsi 10-eurost kinkekaarti, siis telli ajakiri SIIT

See võib tunduda väike probleem. Paraku lisandub siia koorem, mis nagunii üksikemadusega kaasneb. Näiteks tõsiasi, et üksikemal pole võimalik lapse eest hoolitsemisega kaasnevat vastutust jagada või ta peab käima kohtus tõestamas, et tema vastu on kasutatud füüsilist või vaimset vägivalda, elatise küsimisest rääkimata. Et Kristiina on ka ise vaimse vägivallaga kokku puutunud ja selle tõttu lahku läinud, on talle naiste õiguste eest seismine südameasi.