Lasteaiakius https://all-free-download.com
Kui Sandra (26) sai teada, et tema tütart lasteaias kiusatakse, rääkis ta ka kiusaja perega. “Nad on jõukad inimesed, kes polnud isegi nõus oma lapsega sel teemal rääkima. Pere jäi truuks suhtumisele, et see pole tütre süü, et nende perekonnal on rohkem raha!”

Sandra (26) avastas ühel hetkel, et neljane Brigita ei taha enam lasteaeda minna. Sandrale, keda ennast lapsepõlves kiusati nii palju, et ta kooli pooleli jättis, tähendas see kohe punast ohulippu. “Algul ei tahtnud tütar enam teatud riideid selga panna, siis hakkas kodus torisema ja nügima. Lõpuks selgus, et teda noriti teda odavate riiete pärast,” ohkab ema.

Sandra võttis ühendust lasteaiaõpetajatega, kes esiti toimuvat eitasid, aga pärast mõningat jälgimist kinnitasid, et Brigitat tõesti kiusatakse. 

Lastelavastus “Mõmmi ja sõbrad” aitab lastele selgitada, kuidas olla hea sõber.

Oleme harjunud muretsema, et keegi meie last ei kiusaks. Kui aga kiusajaks osutub enda laps, on ehmatus, nõutus ja kurbus vahest suuremgi. Piia (28) ja Tõnis (27) said nagu puuga pähe, kui ilmnes, et nende tütar on asunud otsustama, kes kellega rühmas suhelda võib ja muudki. Mida me küll valesti tegime?!