Kati Ong Foto: Hele-Mai Alamaa, Pere ja Kodu
Endla teatri näitleja Kati Ong ning tsirkuse- ja teatrikunstnik Dan Renwick on värsked lapsevanemad. Pere uue elukorralduse kohta, ütleb Austraaliast pärit Dan liigse paatoseta ja ilusas eesti keeles: „Praegu ei ole oluline, kas mul on stress või mitte. Kui Katil on midagi vaja, siis see on okei, siis ma teen seda. See on praegu minu töö.”

Väike Jasper on nii Kati kui ka Dani esimene laps. Kati kirjeldab väga elavalt, kuidas ta kaks ja pool aastat tagasi oma poja isa esimest korda kohtas: „See juhtus burleskiõhtul Sticky Nipples. Mu õde esines seal oma tangonumbriga ja Dan oli õhtujuht. Tal olid peas ilusad jänesekõrvad, kõht oli paljas ja nibud kinni teibitud. Mina vaatasin, et kes see mees on, ega suutnud tema naljade peale naermist lõpetada. Õde vaatas, et mis mul viga on! Aga ma tõesti olin ühe hetkega võlutud. Hiljem tagaruumides hakkasime rääkima ja ma kutsusin teda Pärnusse žongleerimiskursust tegema.”

Millest värskes Pere ja Kodu ajakirjas 9 KUUD veel juttu, vaata SIIT!

Kati paneb lapse rinnale ja räägib, milline tegu on sellega, et ta sealsamas kohe jälle magama ei jääks. Iseenesest pole ju midagi kummalist selles, et ema rinnal, kus tuksumas nii tuttav ja armas süda, tükib uni turvaliselt peale. Ent kuna Jasper on päris pisike, sünnikaaluga 2790 grammi, on oluline, et ta siiski korralikult sööks ja kosuks. 

Mis aga puudutab sünnitust, siis: "Issand jumal, kõik emad on seda teinud ja mõni lausa kolm korda!"