Marike ütleb, et kohati on Raimol eemal olles isegi raskem kui temal kodus Arabellaga –nemad on tütrekesega ju kahekesi.
“Kui autos isale hüvastijätuks lehvitasime, puhkes tütar ­lohutamatult nutma,” meenutab Marike südantlõhestavat hetke.

Marike kinnitab, et argipäev meheta oli ikka keeruline, kuid õnneks võõrsil tööl olek mehe suhet lapsega siiski ei rikkunud. 

Pere ja Kodu jaanuarinumbris on veel intrigeerivaid teemasid, vaata lähemalt SIIT!

Laura lugu on aga hoopis teistsugune. Tema mehele ning nelja- ja üheaastasele pojale sai selline elukorraldus, kus mees suure osa ajast perest eemal,  saatuslikuks. Suhte algul oli kõik ilus. “Mees oli minust 13 aastat vanem ja võlus mind kiirelt oma šarmantsusega. Kui ta Eestis oli, käisime palju väljas, ta valas mind üle kinkide ja maiustustega. Eemal olles saatis kulleriga lilli. Ma ei näinud selles probleemi, et ta piiri taga leiba teenib, sest tundsin ta jäägitut armastust isegi distantsilt.”

Peagi jäi Laura lapseootele ja paraku tulid ka probleemid. Eemal olles hakkas ta striptiisibaare külastama ja siis mind ka petma – viimase lobises ta alkoholi mõju all kiideldes mulle ise välja. Koju tulles jõi end sõpradega täis ja ma lendasin ühtelugu tema raevuhoogude tõttu peaga vastu köögikappe.