Foto: Pexels
Kui sa oled poissmees ja saad siis elukaaslaseks, on see isegi suur muutus. Kui aga sinu ellu tulevad lisaks sellele veel ka kolm last, kes vajavad igapäevaselt hoolt ja armastust, on see veelgi suurem proovikivi. Kas mees, kes sellise elu valib, on püstihull?

Kaarel ja Triin kohtusid ühiste sõprade pulmas. Hariduselt hoopis insener, on Kaarli üheks südameasjaks saanud viimastel aastatel vanad autod ja nende ülesputitamine. Nii veetiski ta suvepuhkuse kõik neli nädalat garaažis, et saada sõidukorda oma väärikas uhkus, vana must Volga. Sellesama autoga oli Kaarel palutud sõprade pulmaauto juhiks. Kui pulmakohustused olid peetud, palus sohvrisoniga Kaarel Triinu tantsule. Ja tantsima nad jäidki. Kümme kuud ei ole küll kuld- ja briljantpulmade kõrval mingi eriline aeg, ent selleks, et aru saada, kas üksteist soovitakse hoida ja teineteisele päriselt olemas olla, on see siiski küllalt pikk aeg. Nüüd elatakse suure perena koos — Kaarel, Triin ja Triinu kolm last: koolilapsed Eleanora ja Liisbet ning pisike Robin.

See ei ole just igapäevane nähtus, et noor vallaline mees on nõus saama tinglikult isaks kolmele võhivõõrale, nii-öelda taevast sadanud lapsele.