Illustratsioon: Adobe Stock
Tanel (34) ei tea, kui kaua selline olukord kestnuks, kui poleks olnud üht seika. Firma üritusel tuli naiskolleeg temaga vestlema – kuulas huviga, mis ta rääkis, naeris ta naljade peale, kiitis, kui tark ja lahke mees ta on.

Rääkides puudutas naine Taneli õlga ja see oli äraütlemata meeldiv. Ühtäkki mõistis Tanel, kui väga ta sellisest tähelepanust puudust on tundnud. Kolleeg nägi ta kurbust ja uuris empaatiliselt, mis lahti. Mispeale mees endalegi ootamatult töökaaslast kallistas ja suudles...

Loe, millest värskes Peres ja Kodus veel juttu SIIT

Tanel imetles, kui pühendunud ema tema naine Laura oli. Mõnus oli koju tulla, kuna Laura üldjuhul nautis lapsega veedetud päevi. Kui Isabel sai aastaseks, mõtles Tanel: huvitav, kas nüüd juba võiks naisele ka füüsiliselt läheneda? Seni oli ta kannatlikult lasknud väikesel inimesel prioriteetide nimistus troonida. Tanel tegi katset, kuid Laurale oli mehe puudutus ehmatav ja ebamugav, nii et ta tõmbus eemale. Kuna Laura ei osanud oma reaktsiooni sõnadesse panna ja Tanelil oli tõrjumise pärast piinlik, nad asja ei arutanud ning Tanel ka uuesti ei üritanud. See oli aga viga.