Foto: Scanpix
Ed Sheeran ja abikaasa Cherry Seaborn said sel nädalal lapsevanemateks. Pisipreili sai nimeks Lyra Antarctica Seaborn Sheeran.

Nimi Lyra pärineb Sheerani lemmikraamatust, Philip Pullmanni "Tema tumedad ained", mille põhjal on ka seriaal valminud. Sheeran on lausa öelnud, et see raamatusari on parim, mida ta eal lugenud on.

Loo peategelane raamatus on Lyra, kes on pealtnäha tavaline tüdruk, võib-olla pisut sõnakuulmatum, ulakam ja püsimatum kui teised lapsed. Ühel õhtul järjekordsest karmist keelust üle astudes ajab ta nurja katse mõrvata oma onu, mõjukas lord Asriel ning kuuleb pealt vestlust suurtest ja süngetest saladustest. Ees ootavad tormilised sündmused ja ennustuste kohaselt on maailma saatus Lyra kätes.

Eraelust mitte sageli palju pajatav Sheeran jagas uudist tütre sünnist imearmsa teki ja sokipildiga oma pea 32 miljoni jälgijaga paar päeva tagasi, teavitades ka, et ema ja lapsega on kõik korras.

9 kuu vanune pilt Edi ja tema abikaasa reisist Antarktikasse on pannud nüüd nime avalikuks tulles fänne arutlema, kas ehk just siis sellel reisil eostatigi preili.