Foto: Hele-Mai Alamaa/Ekspress Meedia
Daniel Levi Viinalass ning tema abikaasa Eleri, kelle peres kasvas seni 2,5-aastane tütar Elviine, tervitasid nädal tagasi oma pere uut liiget - teist tütart.

“Esimesed päevad on olnud imelised! Mitte küll 100% ilma ehmatusteta, aga siiski imelised!” sõnab värske isa rõõmust särades ning Perele ja Kodule värsket ilmakodanikku tutvustades.

Daniel selgitab, et esimene "ärevam" hetk pärast lapse sündimist oli see, kui saadi teada, et lapse südames on pisike kahin: “Pidime jääma haiglasse kauemaks, et viia läbi vajalikud uuringud. Õnneks saime teada, et selline asi küllaltki levinud ja ei pidanud pikalt seda koormat kandma, sest järgmisel päeval selgus ultraheliuuringul, et lapse südamega on kõik hästi. Lapsevanemana ei ole ühtegi suuremat mure, kui see, et lapsega võib midagi olla halvasti. Samas, kui kõik on hästi, siis on see justkui "tavaline". Tegelikult oleme tohutult tänulikud, et laps on terve ja proovime võtta seda mitte iseenesest mõistetavana.”

“Haigla personal oli tohutult professionaalne ja aitasid meid igakülgselt! Tahaksin siinkohal tervitada meie ämmaemand Üllet! Koroona tõttu olime sunnitud olema sünnituspalatis maskiga, aga õnneks Eleri sõnul ei häirinud see teda väga,” räägib Daniel õnnitlusi vastu võttes.