Meghan Markle, Archie Foto: ROTA, Vida Press
Harry ja Meghan elavad nüüd Kanadas tavaliste lapsevanemate elu. Meghan käib beebiga jalutamas ja naudib igati uut algust. Samas on nad senini rohkem avalikkuse tähelepanu all, kui nad ilmselt sooviskid. Pärast seda, kui ilmusid pildid Meghanist, kes käis kaheksakuuse beebiga jalutamas, hakkasid lapsevanemad sotsiaalmeedias arutlema, et keegi peaks noorele emale õpetama, kuidas tegelikult last kõhukotis kanda.

Esmaspäeva hommikul jalutas rahulolev noor ema Meghan Markle ihukaitsjate saatel koos poja Archie ja kahe koeraga Vancouveris. Pildid sellest rõõmsast kulgemisest ilmusid ka meediaväljaannetes (vaata pilte SIIT!) ja lapsevanemad hakkasid kohe erinevates gruppides arutlema, et keegi peaks Meghanile nõu andma, kuidas oleks kõige parem beebit kõhukotiga kanda.

Mille poolest on linas või kõhukotis olemine lapsele hea, saad teada SIIT!

Pere ja Kodu on noortele vanematele korduvalt kõhukotireegleid tutvustanud, kuid pole paha neid siinkohal taas meelde tuletada. Kuidas leida parim kott ja mida lapsekandmine üldse tähendab, selgitavad koos fotode ja õpetustega lapsekandmisnõustaja Kadri Viirand ning lapsekandmisentusiast ja kogemusnõustaja Berit Piho.