Lastemoe fotograafina laias maailmas nime teinud Katrina Tang sai pisipoja emaks, kuid tema karjääri edukarussell pöörleb sama hooga edasi.

"Me ei olnud valmis selleks, et sa pesed põhimõtteliselt 24/7 pesu! Jälle on linad pissised või mähku vahelt midagi välja tulnud või jälle ta oksendas," tunnistab Katrina. Eks olin alguses veidi ülehoolitsev. Ta on ju nii pisike, armas ja uus. Tahad teda hoida nagu pakendis. Praegu olen veidi maha rahunenud – enda elu vajab ka elamist."

Katrina on juba päris palju tööd teinud. New Yorgi firma Oeuf saatis oma kollektsiooni talle, seda pildistas viis päeva. Eesti oma Bebe Organicu suvekollektsiooni pildistas. Ootamatult võttis ühendust New Yorgist ühe disaineri butiik ja saatis samuti oma kollektsiooni pildistamiseks. Pere naasis just Londonist, kus Katrina pildistas Harroldsi kaubamaja lasteajakirja jaoks moeseeriat.

"Ütlesin Taavile, et sul võiks olla normaalne naine, kes istuks meie pojakesega kodus, mitte ei teeks 12 tundi pilte ja videoid. Ta ütles: “Kati – see on ju sinu unistuste vaba päev.” Ja on tõesti! Ükskõik, kuhu töö mind parasjagu viib, Lennon on minuga alati kaasas."

Katrina ütleb, et Taavi on andnud talle esimesest päevast kindluse, et kui midagi on – saame hakkama! 

Loe lugu SIIT

Telli Pere ja Kodu SIIT