Marilyn Kerro Foto: Külli Rummel
Marilyn Kerro tunnistab, et alla 9-kuusele unekooli mõistlik teha pole, sest selle vanuseni vajavad lapsed ema kaitset kindlasti.

"Minu põhimõte on olnud hoida lapsi nii kaua enda kõrval ka öösiti, kui nad seda on vajanud. Laps vajab ema kaitset ka üheksa kuud pärast sündi, sel ajal pole veel mõistlik ranget unekooli läbi viia. Laps hakkab iseseisvalt magama siis, kui on selleks valmis. Nii oli ka Kaiusega, kes ise väljendas soovi oma toas magama hakata. Ta oli siis aasta ­ja üheksa kuu vanune," sõnab Marilyn värske Kroonika Kodu-eri veergudel.

8-kuuse tütre Celine Marie tuba kaunistab roosimustriline tapeet, sest naisenergia olevat roosa ja punane. Veidi läheb veel aega, enne kui tüdruk seal magama hakkab, praegu tudubki ta veel ema magamistoas.

Marilyni sõnul valis 2-aastane poeg Kaius ise endale toa välja: "Kui tulime esimest korda majja, siis läks ta otsejoones oma tuppa ja nii see ka jäi. Seinad tegin talle kollased, kuigi tavaliselt peaks poiste värv sinine olema, aga ta on algusest peale olnud päikesepoiss."

Marilyn Kerro avas Kroonika Kodu-erile oma maja uksed - rääkis erinevatest sisustuselementide energiast ja sellestki, miks just sellise maja valis. Loe pikemalt siit!