Foto: Unsplash
Kui sa said oma esimese lapse sel aastal, on täiesti kindel, et selle aasta aastavahetuse plaanid erinevad eelnevatest kardinaalselt.

Olenemata sellest, et sa ei taha oma lapsega väga rahvarohketesse kohtadesse minna, ei tähenda, et sa ei saaks aastavahtust tähistada. On mitmeid viise, kuidas seda sündmust tähistada ja siiski lõbutseda, luua uusi mälestusi ja olla õnnelik.

Korralda lapsevanemate pidu

Kutsu teised lapsevanemad koos lastega endale külla. Kokake koos, vaadake lastesaateid ja aastavahetuse programmi ja nautige üksteise seltskonda.

Mine perega varajasele õhtusöögile

Paljud väiksed beebid saavad hakkama lühiajalise restoani külastusega, vanematel on aga pisut pidulikum tunne. Õhtul, kui lapsed magavad, lööge abikaasaga klaase kokku!

Võta beebi peole kaasa

Kui sa ikka kuidagi ei suuda kodus püsida, võta oma laps kaasa. Muidugi, oleneb see suuresti peost, kuhu sa plaanid minna. On täiesti mõistlik võtta laps kaasa peole sõprade juures, kel ka enduil väikesed lapsed. Kuid kindlasti kooskõlasta see peo korraldajaga ja veendu, et lapsele oleks magamiseks vaiksem ruum olemas.

Olge lihtsalt kodus

See võib olla erakordselt mõnus. Tehke õhtuks oma lemmiktoite, pange ennast ja laps(ed) kenasti riidesse, pildistage. Rääkige ühisest minevikust ja unistage sellest, mida koos perega järgmisel aastal teete. Mõelge välja mõni aastavahetuse tradistioon, mis on omale just teie perele.