Foto: kaader videost
Äsja 9-kuuseks saanud Samwise, Steffen ja Styles on selle aasta esimesed kolmikud, kes elavad koos oma ema Sigrid Holmseniga Viljandis.

Laste isa nende kasvatamisel ei osale, ent emale on abiks pea igapäevaselt õde ja ka lähedal elav sõbranna. "Ringvaates" rääkis ema, et ta ise on olnud lapsehoidja ja see kogemus ning õe laste kasvatamisel osalemine on suureks abiks vanemakssaamisel valmistumisel olnud. "Olin välismaal, kui teada sain, et rase olen. Tulin siis Eestisse ultrahelisse ja ekraani vaadata ei julgenud, sest olen kord kuulnud juba, et lapsel pole südamelööke - kartsin seda uuesti kuulda. Aga ämmaemand ütles siis: kõik on väga hästi! Te saate kaksikud," võttis Sigridil see uudis silma märjaks, sest kaksikutest on ta just unistanud. Siis aga selgus, et on kolmaski laps kasvamas tema kõhus.

Sigrid ei muretsenud kolme lapse saamise pärast, vaid selle üle, kuidas rasedus kulgeb. Ta räägib, kuidas keisrilõike teel sündinud beebisid ta 24 tundi ei näinud ja siis ka alles kohtus nendega inkubaatoris. 32. nädalal sündinud lastega tuli tal kokku kuu haiglas veel veeta.

Kuidas ta küll hakkama saab, arvestades, et laste kasvatamisel isa ei osale. "Kannatlikkust on nad mulle õpetanud ja et kõigest saab üle ja hakkama," tõdeb ta, et ühe lapsega oleks ehk elu isegi igav, ent tunnistab, et jonnihoogude ajal mõtleb ta ka, milline oleks elu ühe lapsega.

Sigridi ja kolmikute tegemistel saab silma peal hoida Instagramis ja blogis.

Vaata videost lähemalt, millised on tema mured ja rõõmud kolme väikse noormehe kasvatamisel ja kas ja kuidas ta neil vahet ka teeb!