Facebook kuvatõmmis
Internetiavarustes lööb laineid kõnekas beebimonitori video, milles üks pisike tüdrukutirts oma suure neljajalgse sõbra seltsis uinuda püüab. Oluline on siinkohal teada ka jäädvustuse taustalugu.

Tegu on nimelt pisikese Adalynniga, kelle perekond elas hiljuti üle suure kaotuse — nende kodu tabas 7-palline maavärin. Pärast kohutavat sündmust on tüdrukutirtsu tabanud meeletu ärevus ning uinumine on võimalik üksnes siis, kui tema kõrval on truu perekoer Fury, kes on valvanud Adalynni und tema voodi kõrval magades lapse sünnist saadik. Vanemad on täheldanud, et viimasel ajal on tütrele tekkinud harjumus enne magamajäämist parim sõber kaissu võtta ning talle ettevaatlikult ka tekk peale aidata. Vaata videot!


Otseloomulikult on video (nagu internetiavarustes ikka) põhjustanud palju vaidlusi — mitmed kommentaatorid leiavad, et vanemad ei tohiks lubada lapsel suure koeraga ühes voodis magada ning et loom on põngerjale lausa ohtlik. Teised aga kiidavad lapse teguviisi koera hellalt paitada ning tekiga katta.

Mida Sina arvad, armas Pere ja Kodu lugeja?