Pere ja Kodu fotoseeriad, kuhu kaasame oma lugejaid, on emmede-isside seas tõeliselt armastatud! Detsembris ilmuva eriajakirja Beebi pildistamise üleskutsele Facebookis tuli ligi 800 vastust. Fotograaf Hele-Mai Alamaal oli valikut teha ülikeeruline, armsad olid ju kõik. Pildistamisele sai kümmekond beebit, vaata videost!

"Kõik need ligi 800 beebit on loomulikult eranditult imearmsad! Suur aitäh kõigile, kes saatsid meile beebipilte ja olid nõus osalema. Ehk kohtume teiste peredega meie järgnevates fotoseeriates. Pere ja Kodu traditsiooniks on saanud teha ajakirja koos oma lugejatega," rääkis Pere ja Kodu peatoimetaja Kerttu Jänese.

"Meile meeldivad beebid. Väga! Fotoseeria beebidega on alati hästi omaette, imeline ja armas ettevõtmine. Kui tuleb kokku kümme beebit, siis nad kõik tahavad vahepeal süüa, nad kilkavad koos, nad nutavad koos. Meil on pikk, aga tohutult tore päev."

Beebi Alex oli üks kõige kaugemalt saabunud lastest oma emaga – suisa Soomest.

"Minu jaoks on nii vahva, et saan oma last niimoodi jäädvustada, iga päev selliseid asju ju ei juhtu. On ülitore, et minu beebi valiti välja nii paljude seast," ütles Alexi ema Linda.

Varavalges alustasid teekonda Tallinnasse ka kaksikud Rosanna ja Rihhard. Roolis ema Helen ja saatjaks vanaema Lea. Vanaema käib kaksikutel tihti abiks."Tulime Peipsi äärest Mustveest, sõit oli peatustega kuskil kolm tundi. Kaksikud on head rahulikud lapsed, saame kenasti hakkama," võttis ema sõidu kokku.

Millised fotod valmisid, seda näed juba ajakirjast!

Pere ja Kodu eriajakirja beebi saad soodsamalt ette tellida SIIT!