Just nii lihtne on ise grimmikunstnik olla - piisab ka vahenditest, mis sul kodus olemas!
Grimeerija Evelin Poom näitab videos, kuidas tavaliste vahenditega — vatt, köögišvamm ja toidukile, lisaks habemeliim ja veidi meigitooteid — võib teha ehtsana tunduva haava. Just nii neid teatri-ja filmimaailmas tehaksegi! Kui videoklipis olev haav on tehtud meigikunstniku poolt, siis Mirell näitab, et tegelikult on ka ilma eelneva õppimiseta ühe õudustäratava meigi tegemine päris lihtne. Tema tegi otsaette kuuliaugu järgmiselt:
Mirell:
Esmalt võtsin PVA liimi ja kandsin otsaette õhukese kihi.
Foto: Erakogu

Seejärel panin kiht-kihi kaupa WC-paberit liimiga ja kuivatasin fööniga.

Foto: Erakogu

Kui paberikiht oli juba piisavalt kuiv, siis ma kandsin peale jumestus- ja peitekreemi ning puudrit, et see oleks nahaga enamvähem samat varvi.

Siis tegin paberikihtide keskele väikse augu nagu, oleks kuuliga lastud. Augu äärtest võib seda auku natuke pintsettidega sikutada, et jätta ehtsamat muljet.

Foto: Erakogu

Et tekitada ärrituse ja põletiku muljet, kasutasin punakaid lauvärve ja põsepuna. Neid tupsutasin kuuliaugu ümber ja mujale näole.

Foto: Erakogu

Kasutasin ka isetehtud võltsverd. Segasin kokku kakaod, jahu, vett, maasikasiirupit ning punast ja oranži toiduvarvi. Seda võib ka muudest asjadest teha või poest osta, mina lihtsalt kombineerisin nendest asjadest, mis kodus olid.

Foto: Erakogu

Kasutasin meigipintslit, et verd peale kanda. Tupsutasin ka švammiga verd haava ümbrusesse, et ehtsam mulje jääks.

Kuuliaugu tegin seest mustaks lauvärviga.

Foto: Erakogu

Selline siis tuligi!