Facebook/Kaire Vilgats
Paarkümmend kilo kaotanud ning elu parimas vormis olev Kaire Vilgats tunnistab värskes Kroonikas, et tal on ühiskonnas valitsevast kehakultusest ja võltsilust kõrini, sest see on jätnud sügava jälje isegi väga noortesse tüdrukutesse. Teiste seas Kaire üheksa-aastasesse tütresse.

„Kujutad ette, tütar oli äsja seikluslaagris ajal, kui olid kõige ilusamad ilmad ja käidi ka ujumas. Tema ei läinud, sest ei tahtnud end trikoos teiste ees näidata, sest kardab, et on paks. Üle mõistuse lihtsalt!" muretseb ta.

Ühiskonda valitsevad Kaire sõnul pahatihti kirjutamata normid ning kui kaldud normist ühele või teisele poole, oledki teatud seltskonna jaoks ühtäkki kole ja paks. „Kindlasti on mind ka kunagi kiusatud, aga ma tõesti ei mäleta seda. Mul on selle koha pealt selektiivne mälu," tunnistab lauljatar.

Kaire külastab regulaarselt ka psühholoogi, kes on andnud talle hingepidet nii söömishäire, masendushoogude kui ka suhteprobleemide lahtiharutamisel: „Mul on väga hea, siiras ja heasoovlik psühholoog, kes ei näita näpuga ega anna hinnanguid. Temaga saab tõesti asjadest rääkida."

Loe edasi värskest Kroonikast!