Pere ja Kodu Kinoõhtu 09.12.18 Foto: Henri-Kristian Kirsip
Pühapäeval, 9. detsembril vaatasime üheskoos oma lugejatega kinos Artis uut imekaunist Eesti mängufilmi „Eia jõulud Tondikakul“.

Teise advendi puhul kogunes kinno saalitäis suuri ja väikeseid filmisõpru. Üheskoos sai mõnusalt mängunurgas toimetada ning külaliste vahel loositi põnevaid auhindu tuntud brändidelt nagu Chicco, Lego, Sebamed ja Palmers.

Alates jaanuarist toimuvad Pere ja Kodu filmihommikud Coca Cola Plazas. Filmihommiku kuupäeva ja piletimüügi alguse hõikame välja lähinädalatel. Jälgi infot Pere ja Kodu Facebookist!

Kõiki filmisõpru ootame taas kinno uue aasta algul, kui vaatame ühes koos uut Lotte multifilmi „Lotte ja kadunud lohed“. Laste poolt armastatud Lotte-lugude kolmandas filmis saab vahva koeratüdruk Lotte endale väikese õe Roosi. Leiutajatekülla tulevad teadlased, pesukaru Karl ja kala Viktor, kes osalevad suurel rahvalaulude kogumise võistlusel. Võistluse peaauhinna saab see, kel õnnestub salvestada maailma vanima loomaliigi, müütiliste tuldpurskavate lohede rahvalaulu. Lotte ja Roosi otsustavad teadlasi aidata. Neid ootavad ees põnevad ja ootamatud seiklused.