Foto: Tootja
Järgmisel pühapäeval, 26. mail on Pere ja Kodu lugejatel harukordne võimalus näha ülimenukat filmi „Pets 2" enne teisi!

Erilinastus 26. mail kl 11 kinos Coca-cola Plaza toob vaatajateni multifilmi „Lemmikloomade salajane elu 2", mille esimene osa müüs kinosaalid välja vaid loetud päevadega. Pea nädal enne ametlikku esilinastust toimuval eriseansil eelneb filmile ka sissejuhatus Pere ja Kodu toimetuse poolt ning eksklusiivne auhindade loosimine. Kõikidel osalejatel on võimalus võita hinnalisi meeneid!

Kinosaali on oodatud nii suured kui ka väikesed filmisõbrad ning filmi vaatame mõnusas vabas õhkkonnas, kus saalis on tavapärasest veidi valgem ja ekraani ees ootavad lapsi mänguasjad. Kohal on ka Pere ja Kodu fotograaf, kes selle toreda sündmuse jäädvustab.

Animatsioon „Lemmikloomade salajane elu 2" viib meid lemmikloomade elule lähemale jutustades loo: Krants Duke'i ja terjer Maxi perenaine Katie on abiellunud ja emaks saanud. Usin Max on beebi Liami turvalisuse järele valvamisest nii hoogu läinud, et on muutunud lausa neurootikuks. Kui kõik see pere sõidab maale tallu, kohtavad põlised linnakoerad Duke ja Max koera-talumatusega lehmakarja, pahatahtlikke rebaseid ja natuke napakat kalkunit - kõik need kokkupuuted maakatega muudavad niigi närvilise Maxi veelgi ebakindlamaks. Õnneks annab Maxile väärtuslikku õppetunni enesekindluse alal vana karjakoer Kikas, kes kogu majapidamisel hoolikalt silma peal hoiab.

Foto: Tootja
Foto: Tootja
Foto: Tootja

PS! Soovituslik vanus kinosündmusel on 3+.

Uksed avatakse kell 10.30.

Sündmuse piletid ja lisainfo: perejakodu.ee/kino