Kes leiab esimesena loomad?
Elin Järvsaare pere, kus on ema, isa ja kolm erinevas vanuses last, lustis Eestis müüdavaid kõige populaarsemaid lauamänge testides nädalaid. Kindlasti aitavad Elini pere tähelepanekud nutikate, naljakate ja üllatavate lauamängude kohta ka sinu pere lauamänguvalikusse ägedaid mänge lisada.

Tahad kihla vedada?

Meie pere uus lemmik! Mängureeglites on kirjas, et enne alustamist leppige kokku, kaua mäng kestab – meie arvasime, et teeme pool tundi. Tulemus oli see, et kolmest põlvkonnast neli mängijat lõpetasid põneva mängu alles südaööl, kui algusest oli möödas pea kaks ja pool tundi. Kõikidel oli tore! Mängu saab mängida uuesti ja uuesti, sest selles on väga palju küsimusi ja ülesandeid. Mäng sobib erinevatele vanustele, kuna ei eelda väga keerulisi teadmisi ning rahakogumine lisab asjale veidi hasarti. Tõesti lõbus ja kaasahaarav!

Kas tahad kihla vedada?


Mistakos ja Mistakos level up


Vahva kiire mäng paari-kolmekesi mängimiseks. Toolide ja redelite teineteise otsa sättimine tekitab põnevust küll ning annab isegi väikestviisi taktikaid välja mõelda, kuidas teist võita.

Mistakos

Mistakos


Bumm party


Kes armastab väikest närvikõdi ja rohkelt naeru, siis see on just see mäng! Kiirreageerides sõnu ja kuulsusi välja mõelda ei ole kuigi lihtne. Kui kaotad pea, käib põmm! ja pomm plahvatab.

GraviTrax


Tõeliselt lahe mäng lego- ja konstruktoriarmastajatele! Sobib mängimiseks nii suurematele lastele kui ka täiskasvanutele. Erinevad raskusastmed ei jäta kedagi igavuse kätte. Meie pere teismeline veedab isaga iga päev tunde selle kallal nokitsedes ega paista, et veel küllalt saaks. Kui peres on ka suuremaid lapsi, siis soovitaks seda mängu küll igasse peresse.


Porcupine pop


Kõige pisemad on rõõmsad! Kellele ei meeldiks siil, kes viskab uuesti ja uuesti üllatuseks okkad maha ning kogu tuba on pulki täis? Pakend ütleb, et sobilik alates neljandast eluaastast, kuid meie seltskonnas leidsid sellest rohkelt rõõmu juba kahe- ja kolmeaastane.

Porcupine pop

Kes leiab esimesena!?


Tore leidmismäng, mis sobib igas vanuses mängijatele. Sigrimigri mängualusele on peidetud lugematu arv loomi – kes leiab need esimesena? Silme eest võtab võbelema ja võiduhimust tekkiv ärevus ei tee asja kergemaks.

Kes leiab esimesena loomad?


Octopus party


Lõbus motoorikamäng, milleks ei pea midagi mõtlema ega oskama. Proovi lihtsalt kombitsatega kuidagi hakkama saada! Tore võimalus lastega võistelda, olles igaüks ühtmoodi koba.

Octobus Party
Octobus Party


Jenga


Jenga on ajatu klassika! Sobib uuesti ja uuesti välja võtta. Alati annab ajaviidet ja piisavalt põnevust, hasarti. Ühel korral veab mul, teisel sul.

Jenga
Jenga


Connect 4 shots


Pisikeste lemmik! Pallid on alati lõbusad. Eriti, kui neid saab toas visata ja kui seda saab teha põrgatades. Pilla-palla, kogu tuba on pisikesi värvilisi palle täis. Kiirelt saavad väikesed käekesed selgeks, kuidas palli õigesse kohta suunata ja kuidas võit koju tuua. Kõikidel on lõbus!

Connect 4 Shots
Connect 4 Shots

Monopoly


Nii palju Monopoly mängu, kui üks koolilaps soovib, ei suuda vist ükski lapsevanem mängida. Uuesti ja uuesti, tunde ja tunde. Iga kord ikka paremini, ikka osavamalt. Mäng võtab tohutult aega, aga annab vastu rahapädevust ja palju lõbu.

Kas tahad kihla vedada?


Jooga Doomino


Vahva kingitus joogasõbrale! Annab klassikalisele doominomängule uue hingamise – üks-kaks-kolm ja allavaatav koer!

Joogadoomino

iKNOW


Mäng teadmisjanulistele. Sobib mängimiseks pigem täiskasvanutele ja eeldab laialdasi mälumänguteadmisi, kuid annab samas võimalust ka puhta kavaluse ja õnnega läbi ajada.

Bakugan

Bakugani tegelaste välimus on väga põnev ja see, kuidas nendega mängitaske, samuti. Reeglite selgekssaamine võttis pisut aega, kuid kui asi käpas, siis läks lahing kohe lahti ka. Mõtlesime, et kui meil oleks peres üks põhikoolipoiss, siis saaks sellest mängust küll tema lemmik.

Bakugan

Bakugan
Need on selle hooaja kõige populaarsemad lauamängud, küllap leiate perega siit lausa mitu lemmikut!