Foto: Pexels
Naljakad, aga piinlikud olukorrad, millesse lapsed meid igapäevaselt panevad.

1. Laps viskab toidupoes pikali, sest ta ei saanud neid küpsiseid, mida ta tahtis ning kuidas sa ka ei püüa temaga mõistlikult rääkida, läheb olukord aina valjemaks ja hüsteerilisemaks. Lõpuks lahkud poest kisava lapsega või kui ta on vanem, väga solvunud lapsega, kes "ei saa kunagi mitte midagi, mida ta tahab ja üldsegi, miks sa ei võiks olla selline nagu tema sõbra ema?"

2. Oled sunnitud vahetama lapse mähet avalikus tualetis, kus pole spetsiaalset beebidele mõeldud ala. Jätad prügikasti eriti haisva mähkme ja lahkud koos lapsega vilistades ja lakke vaadates.

3. Nii, need on õiged tuhud. Nüüd ta tuleb! Ruttu haiglasse, vanemale lapsele hoidja, tee peal bensiinijaamast mahla ja küpsiseid kaasa ja... tund aega hiljem kõnnid sünnitusmajast välja. Libatuhud. Mine koju oma küpsiseid sööma, sa ei sünnita veel.

4. Lapsed on tähelepanelikud ja ausad. Jääte külla või lasteaeda hiljaks ja võsuke tetab tähtsalt: "Emme kakas nii kaua!" Üleüldse hoolitseb pisike selle eest, et kõik, kes kuulata viitsivad, oleks teie eraeluga võimalikult hästi kursis.

5. Ta teatab paksudele inimestele, et nad on paksud (või rasedad) ja vanadele, et nad on hirmus vanad.

Allikas: themombeat.com