Karin Rask, Rasmus Rask Foto: Tiit Blaat
Juba kolmandat korda toimub 26. märtsil, teatrikuul Eesti Teatri- ja Muusikamuuseumis mõnus päev kogu perele, mida nimetame „Suureks teatrite päevaks“.Sel aastal tuleb muuseumisse Karin Rask oma perega.

Väikseformaadilisest kohtumisest teatriperega on välja kasvanud päeva kirevalt täitev ettevõtmine, kus saab kätt proovida erinevate teatriametite või -külgedega. Päeva keskmeks on siiski jäänud kohtumine ühe huvitava perega, kel teater kodune.

Koos Karin Raski perega vaatame püsinäitusel ringi ja tutvume põnevamate eksponaatidega. Veidi juttu ajame ka: mida armastavad nad perena koos teha ja kus käia? Kui tihti satuvad nad muuseumidesse? Kas nad käivad riides Kalamaja printsesside ja printsidena kui ema teatriameti kõrvalt ka riidebrändi arendab? Kas nad söövad iga päev jäätist kui isa on Eesti armastatud jäätisefirma loojaks? Kohtumine Raskide perega algab kell 14.00.

Lisaks perega kohtumisele saab muuseumis kell 12-16 proovida ka ise butafoorseid kooke teha, kostüüme selga proovida, kirjanikuametit katsetada, grimmitegemist vaadata või tsirkuseartistiks hakata. Osalema ootame suuri ja väikeseid. Lisainfo muuseumi kodulehelt www.tmm.ee