Füsioterapeut Aire koos väikse Jete-Liisaga. Erakogu
Kahe väikelapsega kodus olles jääb mul kahekesiaega beebitütrega vajaka. Seega otsustasime koos Beebispaasse minna!

Käime kogu perega arsti juures perearsti­keskuses Sinu Arst. Nüüd, kui meiega liitus Jete-Liisa (2 k), hakkasime temagagi seal iga kuu mõõtmas-kaalumas ja tervise­kontrollis käima. Kuna Jete lihased kaldusid vastsündinuna ületoonusele, küsis arst, kas tahaksime katsetada nende uut Beebispaad, kus titad saavad sünnist saati veeteraapiat. Vesi teadupärast mõjub rahustavalt ja aitab lihastel õigesti areneda.

Kohale jõudes üllatusin meeldivalt. Füsioterapeut Aire ootas meid juba vastuvõtus, võttis beebi koos turvahälliga enda kätte ja juhatas spaasse. Tegu on väikese ruumiga, kus on üks suurem ja kolm pisikest sügavat beebivanni. Ühte neist oligi Jete-Liisale soe vesi valmis lastud. Aire võttis Jetekese ise riidest lahti, tegi temaga natuke võimlemis­harjutusi, jutustas, silitas ja masseeris last. Mina vaatasin kõrval ja heldisin: tõeliselt tore teenindus, nagu beebi olekski spaasse sattunud. Või no tegelikult ju sattuski!

Pärast väikest tutvust ja beebi usalduse võitmist pani terapeut talle ujumisrõnga ümber kaela ning jätkas teraapiat sügavas vannis. Jetele meeldis väga – Aire suhtles temaga sõbralikult, ujutas ja pani ta isegi üleni vee alla sukelduma. Viimane Jetele päris mokka­mööda polnud, kuid ta andestas ruttu.