Foto: erakogu
Ehk teen nüüd pealinnas ammu kanda kinnitanud spaadele liiga, kuid tahaksin hõisata: lõpuks ometi on Tallinnas üks arvestatava kvaliteediga spaa ja veekeskus, hurraa!

Oleme perega suured spaakülastajad. Seal saab nii abikaasaga kahekesi aega veeta kui ka lastega nädalavahetusel lustida. Tõsi, viimast teeme olude sunnil tihedamini. Nii Anete-Helena (11) kui ka Emil (1,5) oskavad basseinidest lõbu tunda ning meie abikaasaga leiame siis ikkagi võimaluse, kuidas veemöllu keskelt sauna ja mullivanni lipsata. Mustamäel vastavatud Elamus Spa pakub selleks suure­pärase võimaluse.

Alustuseks lummas meid juba see, et tegu on uue ja maitseka ehitisega. Edasi on spaakeskus mõnusalt sooja temperatuuriga: hea on liikuda, kui ei pea endale ega ka poolteiseaastasele ühest basseinist teise minnes rätikut üle viskama. Basseine jätkub ka kõige nõudlikumale maitsele. Mullivanne, kuhu tavaliselt suur tung, on Mustamäel kolm, saunu kaksteist – vali, mida soovid!

Mis seal salata, meile meeldis kõige rohkem aga tõsiasi, et tavaspaa on siin jaotatud kaheks. Ühel pool kohvikut asub vee-, sauna- ja basseinikeskus, teisel pool laiub üüratu lastespaa lõbustuste ja liumägedega. Viimases on kolm basseini ja eri raskusega liumäge, lisaks rohkelt vett purskavaid atraktsioone ning natuke ronimistki.