Foto: Unsplash
Lapsed on rahulikumad, ei nuta enam isa käes, vaid on isegi rõõmsad temaga kohtudes, nad on enesekindlamad, õppeedukus hakkas paranema ja nemadki on rahul lahkuminekuga.

Kellelgi pole õigust üldistada ja hukka mõista. Lõpetasin 17 aastat kestnud abielu. Saame mehega sõbralikumalt läbi kui varem, minul kadus ärevushäire, sain tagasi enesekindluse ja meelerahu.

Ah et kus ma varem olin? Eks ikka seal, kus paljudki noored, kellel roosad prillid ees ja kes arvavad, et võivad maailma muuta. Miks 17 aastat? Aga sellepärast, et ma arvasin, et mina nii lihtsalt püssi põõsasse ei viska, aga üllatus, üllatus... selleks, et asi toimiks, on ikka vaja kahte inimest seda ühist vankrit vedama, millalgi jõuab see ikka kohale, eksole. Noh, mul antud juhul oli pikad juhtmed ja eesli kannatlikkus.

Mis mees asjast arvab? Tal veel roosad prillid ninal... aga, mis te arvate, mis on üheks põhjuseks, miks meil on nii palju kibestunud vanu naisi ja mehi, neid kes põlastavad tänapäeva noori. Nad on unustanud, et need noored on nende endi kasvatatud...