BRIGITTE SUSANNE HUNT Foto: Kristjan Lepp
Ilusat lapsepõlve varjutas Brigitte Susanne Hundil – nagu tuhandetel lastel – koolikiusamine. “Õnneks minu puhul ei läinud see üle käte, aga kui keegi on mind kiusanud, füüsiliselt või vaimselt haiget teinud, siis alati seisan enda eest ja panen vastu," tunnistab naine.

"Mäletan, et koolis peideti mu müts ja jalanõud ära. Veel on meeles, et vanemate klasside debiilikud kiusasid oma ülemvõimu näitamiseks garderoobitädi ja astusin tema eest välja... Mina olen alati kõikidega läbi saanud, mul on suva, kas sa oled ülemus või mis tööd sa üldse teed," tunnistab ta Anne & Stiili veergudel, et hoiab alati pigem nende poole, kes on nõrgemad.

LOE KA: Seitsme inimese koolikiusu kogemused | Siis mine nüüd ja tõsta ta selja tagant kõrvadest õhku!

Nüüd, olles mõjukas Insta-staar, paneb Brigitte Susannet kulmu kergitama, kui kooliaegsed kiusajad temaga kokku satuvad: “Üks tüdruk ütles koolis mu hõbehalli seeliku kohta, et “oo, ufoseelik!”, ja siis naeris koos teistega mu üle. Nägin seda tüdrukut hiljuti... Ütleme nii, et ta pole oma eluga õnnelikus kohas."

Brigitte on elus aga õnnelikus kohas - sellest, kui oma kasvamisest räägib ta avameelselt Anne & Stiili septembrinumbri kaaneloos. Loe siit!