Foto: Hele-Mai Alamaa/Pere ja Kodu
Lauljanna Nele-Liis Vaiksoo ja tema juristist elukaaslane Mihkel Nukka on küll kihlatud, kuid abieluranda ei ole nad veel seilanud. „Räägitakse, et iga tüdruk on unistanud lapsena pulmadest, aga mina vist olin oma venna ja tema sõpradega puu otsas, kui teised pulmadest unistasid,“ naerab Nele-Liis, kes Pere ja Kodu novembrinumbri kaant oma naeratusega ka kaunistab.

Mihkli käepalumise järel tuli aga vaikselt hakata pulmadele siiski mõtlema, kuid tuleb välja, et päris lõpuni need mõtted veel mõeldud ei ole. „Esiteks ei ole me suutnud otsustada, keda kutsuda,“ poetab Mihkel muiates. „Tahaks ju kutsuda kõiki tuttavaid, aga siis tuleks umbes 500 külalist. Seda on liiga palju. Keda siis ikkagi kutsuda ja keda kutsumata jätta?“

Teiseks tõkkeks teel on Nele-Liisile selle õige kleidi leidmine. „Olen oma laulja- ja näitlejakarjääri jooksul saanud kanda nii palju erinevaid esinemiskostüüme, et mul on väga raske leida sellist kleiti, mis mind pahviks lööks ja millega ma tunneksin end ühtlasi mugavalt ning saaksin ka tantsu lüüa. Sest me tahame, et meie pulm oleks chill ja mitte liialt pingutatud.“ Mihkel poetab selle peale, et paar mõtles kevadel ka kahekesi salaja registreerimas ära käia, aga jätsid selle tembu siiski tegemata.

Mis saab aga abiellumise järel Nele-Liisi perekonnanimest? „Seda me veel vaatame. Ilmselt see nimevahetus ikka tuleb, aga kas ka artistina...“ poetab lauljanna saladuslikult.

Loe Nele-Liisist, Mihklist ja nende toredast perest rohkem „Pere ja Kodu“ novembrikuu kaaneloost SIIN.